Batar

Váš průvodce světem kratomu

Kde koupit kratom a jak si vybrat nejlepší druh

Co je to kratom

Kratom, který se převážné prodává v práškové formě, má dlouhou historii používání v tradiční medicíně jihovýchodní Asie. Listy tohoto stromu byl také obliben u místních pracovníků, kteří si jej oblíbili díky jeho schopnosti zvýšit energii, lepší motivace i jako pomoc při úlevě od bolesti. V České republice však kratom zatím není schválen jako doplněk stravy a je dostupný především za sběratelské účely. To znamená, že můžeš narazit na velké rozdíly v kvalitě a bezpečnosti produktů na trhu.

Rozdílná kvalita kratomu

Každý zodpovědný prodejce by měl zajistit, aby kratom který ti nabízí byl důkladně testován. Testovat by se měl především na plísně, bakterie. V nejlepším případě by se měl testovat i na obsah hlavních alkaloidů, díky kterým je kratom tak výjimečný. Náš kratom má dva laboratorní testy, jeden od našeho dodavatele, který svůj kratom testuje v USA společností Murray-brown laboratories inc. V České republice si pak kratom testujeme také a to ve spolupráci v laboratorní společnosti ALS Czech Republic. U nás v Bataru si tak můžete být vždy jisty nejvyšší kvalitou kratomu a standardem, kterou vám zaručujeme.

Výběr druhu kratomu

Kratom se rozlišuje podle barvy žil na listech, přičemž každá barva naznačuje rozdílné účinky kratomu:

  • Zelený kratom: Tento druh je nejvíce oblíbený ze všech díky vyvážené kombinaci energizujících a uklidňujících účinků, vhodný pro zlepšení nálady a sport.
  • Bílý kratom: Je ceněn pro své stimulační a energizující účinky podobné dobré kávě, ideální pro zvýšení energie.
  • Červený kratom: Je známý pro své uklidňující a analgetické účinky, často se používá pro úlevu od bolesti a podporu klidného spánku.
  • Zlatý kratom: Je nejméně běžný a známý ze všech druhů. Obecně se považuje za poskytující vyvážené účinky mezi stimulací a zlepšení nálady.

Stále nevíte jaký druh si vybrat? Můžeme vám doporučit Kratomový balíček, v kterém najdete 4 nejoblíbenější druhy kratomu na našem e-shopu se zvýhodněnou cenou.

Proč nakoupit u nás?

Za kvalitou kratomu si stojíme

V případě nespokojenosti s kvalitou Vám vrátíme peníze

Vážíme si našich zákazníků

Pro stálé zákazníky nabízíme věrnostní systém, díky kterému můžete využít mnoho exkluzivních výhod.

Rychlá doprava

Zásilky přes Zásilkovnu podáváme přímo na depo, takže 95% zásilek dojde během 1-2 pracovních dnů od odeslání.

Blog

Máte nějaké otázky okolo kratomu? Pravidelně rozšiřujeme náš průvodce kratomem, kde najdete všechny odpovědi na vaše otázky.


V souladu s právními předpisy České republiky kratom není uznaný jako potravina nebo výživový doplněk, ale je klasifikován výhradně jako objekt sběratelského zájmu. Informace poskytnuté v tomto článku mají čistě informativní účel.

Nejoblíbenější