ZPRACOVÁNÍ KRATOMU

Zajímá vás výroba kratomu a celý proces, kterým prochází? Objevte tajemství výroby kratomu, jak roste, kde ho najdete a jak se mění v prášek. Rádi vám přiblížíme celý postup, jak se z až 25metrového stromu v Indonésii dostane až k vám domů.


V Bataru máme solidní vztah s našimi pěstiteli, díky tomu známe celý proces zpracování Kratomu. V tomto článku vám představíme kvalitní metody zpracování, které garantují nejvyšší kvalitu našeho produktu.

KRATOM ZAČÍNÁ STROMEM

Kratom začíná svou cestu jako stálozelený strom, který patří do rodiny kávovníků a roste v jihovýchodní Asii. Přesněji pochází ze zemí jako Borneo, Indonésie a Malajsie. Kratomový prášek, který známe, je pak jemně drcený prášek z listů tohoto stromu.

Pro dosažení kvalitního kratomu je významným faktorem stáří stromu.

Z LISTŮ NA KRATOM

Po úplném vysušení listy procházejí další kontrolou, při které se hodnotí jejich suchost a barva. Pokud jsou listy zcela suché, následuje proces mletí v speciálním stroji, který zajišťuje dosažení co nejvyšší jemnosti prášku.

Hotový prášek je důkladně prosíván pomocí velmi jemného filtru, čímž se zajišťuje, že k vám dorazí pouze finální prášek s jemností podobnou pudru.

Nejoblíbenější